DĀVANAS AR PIEVIENOTO VĒRTĪBU

Ir pienācis laiks gadā, kurš pildīts pārdomām, apceri, mierpilnām sarunām, siltiem skatieniem, pateicību un pieņemšanu.

DABAS DĀRZI šogad uzsāk jaunu ceļu... Esam izlēmuši turpmāk aicināt Jūs līdzi, ne vien iepazīt mūsu dārzu labumus, bet arī mijiedarbojoties palīdzēt vēl kādam. Šajā gadā mūsu nodoms ir īpaši atbalstīt Bērnu slimnīcas VECĀKU MĀJU, kas dod patvērumu vecākiem, kuru bērniņu dienas aizrit slimnīcā.

DABAS DĀRZU saimnieces Daina stāsts:
"Es iepazinos ar VECĀKU MĀJU 2016.gadā, kad piedalījos Ziemassvētku pasākumā, sveicot brīvprātīgos darbiniekus. Kā vēlāk izrādījās, tā bija iesildīšanās tam, lai 2017.gadā es zinātu, kur meklēt drošu, atbalstošu un mierpilnu vidi brīdī, kad bērnu slimnīcā, par savu dzīvību cīnījās mans tikko dzimušais bērniņš. Joprojām, pārkāpjot VECĀKU MĀJAS slieksnim mani pārņem siltākās un mierpilnākās sajūtas."

VECĀKU MĀJA
Bērni, nonākot slimnīcā, sastopas ne tikai ar svešām telpām un svešiem cilvēkiem, un nereti nepatīkamiem izmeklējumiem, bet arī ar vientulību un ilgām pēc mājām. Tieši no šiem pārdzīvojumiem bērnus mēģina pasargāt VECĀKU MĀJA, ļaujot vecākiem bērnu slimības laikā palikt viņu tiešā tuvumā. VECĀKU MĀJA ir mājas uz laiku un māja projām no mājām. VECĀKU MĀJAS komanda sniedz plašu palīdzību vecākiem, kuri ir krīzes situācijā vai kuriem nākas ilgstoši uzturēties slimnīcā. Vecākiem ir iespēja saņemt profesionālu psiholoģisku un garīgu atbalstu (konsultācijas ir bez maksas), piedalīties dažādos izglītojošos pasākumos, kā arī atbalsta grupās vecākiem.

KĀ JŪS VARAT PALĪDZĒT?!

Iegādājoties mūsu veikala radīto, apmīļoto un sirsnības sapildīto ADVENTA KALENDĀRU,
mēs kopīgi  ziedosim 5EUR VECĀKU MĀJAI!

 

Aicinām ziedot bērnu slimnīcas VECĀKU MĀJAI, lai kopīgiem spēkiem varam nodrošināt atbalstu, rūpes un drošu vidi vecākiem, kuru bērniņi ārstējas, atveseļojas un, diemžēl, arī cīnās par savu dzīvību, atrodoties slimnīcā. VECĀKU MĀJĀ vecākiem ir iespēja atvilkt elpu, atjaunoties, uzkrāt spēkus un saņemt atbalstu, lai turpinātu savu galveno uzdevumu - stāvētu par saviem bērniem!

DODIES ZIEDOT!