Left Turpināt iepirkties
Tavs pasūtījums

Grozā nav vienību

You might like
Produkts
€1000
Pievienot grozam
BEZMAKSAS piegāde uz DPD PAKU SKAPJIEM visā Latvijā! NEATKARĪGI NO PIRKUMA SUMMAS!

PAR MUMS

Esi sveicināts, Dabas Dārzi veikaliņā. Mēs esam neliels, toties rūdīts uzņēmums, dibināts 2002. gadā, kad Latvijas tirgū atvedām pirmo WELEDA bio kosmētiku, SONETT brīnumainos tīrīšanas un veļas mazgāšanas līdzekļus, kā arī BauckHof un Naturata pārtikas produktus. Mēs ik dienas rūpējamies par to, lai saviem klientiem piedāvātu augstas kvalitātes eko produktus visai ģimenei.

DAINA ROZENBERGA, uzņēmuma vadītāja

Labdien, šajā īpašajā vietā un vietnē! Mani sauc Daina Rozenberga, emu šī brīnišķīgā veikaliņa saimniece. Vēlos pateikties Liktenim un savai draudzenei Dacei, kura pirms 8 gadiem redzēja manī potenciālu un saveda kopā ar tā brīža uzņēmuma vadītāju Mairu, kura vēlāk šī uzņēmuma dvēseles grožus nodeva manās rokās. 
Veikalā esmu darbojusies tā saucamajos "aizkadra" darbos, kur mans galvenais uzdevums bija nodrošināt katram mūsu klientam kvalitatīvu preci, paredzēt precīzu preču piegādi un rūpēties par to, lai Tu saņemtu personīgu apkalpošanu gan uz vietas veikaliņā, gan interneta pasūtījumos.
Šajā laika posmā man ir piedzimuši divi brīnišķīgi dēliņi, esam pārvarējuši 2018.gada uzņēmuma krīzi, kā arī izmantojuši interneta attīstībai par labu pandēmijas radītos ierobežojumus, kas rezultātā ļāva izveidot pilnīgi jaunu interneta veikalu ar jaunu uzņēmuma zīmolu DABAS DĀRZI. Tas viss ir veidojis gan mani, gan šī uzņēmuma neizsīkstošo spēku un izturību, kas ikdienā vainagojas arvien jaunos produktu piedāvājumos.
Tiekamies un es noteikti Tev uzsmaidīšu! ❤️

 
INESE ŠTĀLE, vadītāja labā roka

Veikaliņa ikdiena nav iedomājama bez mūsu Ineses Štāles, kura man, Dainai, ir kā labā roka, kreisā kāja un brīžiem arī saprātīgākā galva uzņēmumā. Ar uzņēmumu Inesei ir saistība jau no 2005. gada, kad viņa bija gaidībās ar savu dēliņu - vecāko no saviem trim foršajiem bērniem.

“Tajā laikā es strādāju loģistikā un vairumtirdzniecības joma man nebija sveša.
Aizbraucot ciemos uz toreizējo Baložu ielas veikaliņu, mani apbūra tā gaisotne un likās, ka tik jauki būtu ikdienā strādāt tieši šādā vidē. Kad dēlam bija gads, mani ceļi atveda uz Bernadetu, kur pirmie pienākumi bija aptiekāru konsultēšanā par Weleda produkciju. Tā sākās un joprojām turpinās mans ceļš kopā ar brīnišķīgajiem BIO produktiem, kurus es mīlu, pati lietoju ikdienā un noteikti vēlos tos ieteikt arī citiem!"
Sirdi darbā visvairāk silda veikaliņa klienti un prieks, kuru viņi rod, iegādājoties un lietojot mūsu piedāvātos produktus. Šis uzņēmums noteikti ir ģimenes radīta sajūta, kura vienmēr saka, ka esi mīļi gaidīts ciemos, kaut vai tikai aprunāties par dzīvi.