PAR MUMS

Esi sveicināts, Dabas Dārzi veikaliņā. Mēs esam neliels, toties rūdīts uzņēmums, dibināts 2002. gadā, kad Latvijas tirgū atvedām pirmo WELEDA bio kosmētiku, SONETT brīnumainos tīrīšanas un veļas mazgāšanas līdzekļus, kā arī BauckHof un Naturata pārtikas produktus. Mēs ik dienas rūpējamies par to, lai saviem klientiem piedāvātu augstas kvalitātes eko produktus visai ģimenei.

DAINA ROZENBERGA, uzņēmuma vadītāja

Labdien, šajā īpašajā vietā un vietnē! Mani sauc Daina Rozenberga, emu šī brīnišķīgā veikaliņa saimniece. Vēlos pateikties Liktenim un savai draudzenei Dacei, kura pirms 8 gadiem redzēja manī potenciālu un saveda kopā ar tā brīža uzņēmuma vadītāju Mairu, kura vēlāk šī uzņēmuma dvēseles grožus nodeva manās rokās. 
Veikalā esmu darbojusies tā saucamajos "aizkadra" darbos, kur mans galvenais uzdevums bija nodrošināt katram mūsu klientam kvalitatīvu preci, paredzēt precīzu preču piegādi un rūpēties par to, lai Tu saņemtu personīgu apkalpošanu gan uz vietas veikaliņā, gan interneta pasūtījumos.
Šajā laika posmā man ir piedzimuši divi brīnišķīgi dēliņi, esam pārvarējuši 2018.gada uzņēmuma krīzi, kā arī izmantojuši interneta attīstībai par labu pandēmijas radītos ierobežojumus, kas rezultātā ļāva izveidot pilnīgi jaunu interneta veikalu ar jaunu uzņēmuma zīmolu DABAS DĀRZI. Tas viss ir veidojis gan mani, gan šī uzņēmuma neizsīkstošo spēku un izturību, kas ikdienā vainagojas arvien jaunos produktu piedāvājumos.
Tiekamies un es noteikti Tev uzsmaidīšu! ❤️