PRIVĀTUMA POLITIKA

Priecājamies, ka vēlaties iepazīties ar interneta vietnes www.dabasdarzi.lv Privātuma politiku.
Vietnes īpašnieks SIA Bernadeta, juridiskā adrese „Priedes 7”- 46, Silakrogs, Ropažu novads, LV-2133, VNR 40003552263.

SIA Bernadeta (turpmāk tekstā Mēs) rūpējas par Klientu privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Klientu tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem – Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem piemērojamajiem tiesību aktiem privātuma un datu apstrādes jomā.

Mēs apliecinām, ka informācija un personas dati, ko Jūs esat iesniedzis saistībā ar pasūtījumu veikšanu mūsu interneta veikalā, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas ir nepieciešams. 

Kādus personas datus mēs iegūstam un kādēļ?
Mēs izmantojam sekojošus personas datus:

 • Jūsu vārds un uzvārds:
  lai identificētu Jūs, preču pasūtījuma saņemšanas un/vai apmaksāšanas brīdī. 
 • Jūsu e-pasta adrese:
  lai uz norādīto e-pastu nosūtītu informatīva rakstura pasūtījuma apstiprinājumu un rēķinu;
  Jūsu piekrišanas gadījumā, mēs izmantojam e-pasta adresi, lai informētu Jūs par Weledas veikaliņa un www.dabasdarzi.lv jauniem preču pievedumiem un atlaižu akcijām.
 • Jūsu telefona numuru:
  lai sazinātos ar Jums, ja saistībā ar pasūtījumu ir radušies papildus jautājumi;
  lai kurjerdienests sazinātos ar Jums un informētu par pasūtījuma piegādes laiku;
  lai kurjerdienests nosūtītu nepieciešamo informāciju par pasūtījuma saņemšanu;
 •  Jūsu adresi, lai nosūtītu Jums interneta veikalā pasūtītās preces ar kurjeru.
 • Maksājumu izpildei nepieciešamos personas datus nododam pilnvarotajai personai.

No kādiem avotiem mēs iegūstam personas datus?
Mēs apstrādājam tikai un vienīgi tos personas datus, kurus Jūs sniedzat veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā vai aizpildot reģistrācijas anketu,  informācijas saņemšanai par jauniem preču pievedumiem un atlaižu akcijām.

Personas datu izpaušana.
Lai nodrošinātu pilnvērtīgu klientu apkalpošanas servisu, kā arī, lai izpildītu visas normatīvo aktu un likumu prasības, iegūtie dati varētu būt nodoti trešajām personām šādos gadījumos:

 • Personas dati var tikt nodoti preču piegādes un kurjerdienestiem, lai nodrošinātu pasūtījumu piegādi norādītājā adresē, vai lai sazinātos ar klientu par preču piegādes dienu un laikiem.
 • Personas dati var tikt nodoti trešajai personai, kas veic grāmatvedības uzskaites operācijas, lai nodrošinātu grāmatvedības uzskaites standartus saskaņā ar LR likumiem. 
 • Iegūtie personas dati varētu būt nodoti tiesībsargājošām iestādēm, valsts un pašvaldību iestādēm, lai pildītu savu juridisko pienākumu, ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti, vai aizsargātu savas juridiskās tiesības.

Kur mēs apstrādājam Jūsu personas datus?
Jūsu personas dati netiek nosūtīti vai apstrādāti valstī, kas atrodas ārpus ES/EEZ.

Datu uzglabāšana.
Personas datu kategorijas un glabāšanas termiņi:

 • Personas dati, kas saistīti ar datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos, tiks dzēsti vienas nedēļas laikā pēc piekrišanas atsaukšanas saņemšanas no klienta.
 • Personas dati, kuri uzrādīti preču-pavadzīmju rēķinos.
  Pamatojoties uz grāmatvedības dokumentu glabāšanas noteikumiem, dokumenti, kas apliecina pasūtījuma izpildīšanu, tiks glabāti piecu gadu garumā. 

Jūsu tiesības.
Mēs garantējam Jūsu tiesību aizsardzību un likumīgo pielietošanas atbilstību personas datu aizsardzības likumiem un noteikumiem. Sakarā ar to Jums ir šādas tiesības: 

 • Pierakstīties savā profilā mūsu interneta veikalā, Jūs varat apskatīt iesniegto  informāciju par sevi, ka arī nepieciešamības gadījumā to labot.
 • Atsaukt piekrišanu datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkiem. Jūs varat atteikties no tiešā mārketinga, saņemot kārtējo informatīvo vēstuli no mums, vai uzrakstot elektronisko vēstuli uz weledashop@bernadeta.lv
 • Pieprasīt visu mums pieejamo informāciju saistībā ar Jums un kādiem nolūkiem mēs to apstrādājam.
 • Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei uzrakstot elektronisko vēstuli uz bioveikals@dabasdarzi.lv

Mājas lapā var tikt izmantotas sīkdatnes.
Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firexox, Safari u.c.) saglabā lietotāja galaiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.

Atkarībā no veicamajām funkcijām un izmantošanas mērķa, Mēs izmantojam:

 • Obligātās sīkdatnes: nepieciešamas, lai lietotājs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem. Šīs sīkdatnes identificē lietotāja iekārtu, taču neizpauž lietotāja identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, sniegt lietotājam nepieciešamo informāciju, nodrošināt pieprasītos pakalpojumus vai pieslēgšanos profilam vai pakalpojuma pieteikšanu. Šīs sīkdatnes tiek glabātas lietotāja iekārtā līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.
 • Funkcionālās sīkdatnes: ar šo sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne atceras lietotāja izvēlētos uzstādījumus un veiktās izvēles, lai lietotājs varētu ērtāk lietot vietni. Šīs sīkdatnes glabājas lietotāja iekārtā pastāvīgi.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Tīmekļa lietotājs nevar atteikties no obligāto un funkcionālo sīkdatņu lietošanas, jo bez tām vietnes pilnvērtīgas lietošanas nodrošināšana nav iespējama.

 

Jautājumu gadījumā Jūs varat sazināties ar mums:
Faktiskā adrese: E. Birznieka – Upīša iela 20, Rīga, LV- 1020
Tālrunis: +371 26456635
E-pasts: bioveikals@dabasdarzi.lv